Sale!
SKU: 752224 CASADOLCECASA

Argille 2.0 Terra Bianca Matte 10mm 40 x 80

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

27.50 zbritje -15% 23.38

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

45 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,96

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping