Sale!
SKU: ARG60 BENADRESA

Argentiere Glossy 60 x 60

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, dhoma gjumi, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.00 zbritje -25% 16.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

312 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping