My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj App Wall-mounted urinal with goclean system Carbone Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
App Wall-mounted urinal with goclean system Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: AP28G/CARBONE FLAMINIA

App Wall-mounted urinal with goclean system Carbone

0 vlerësime

Pisuarë me montim në mur, me cilësi të lartë italiane.

Koleksioni App përbëhet nga:

3 ngjyra (WhiteMilky white / Carbone)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

372.00 zbritje -10% 334.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 29 × 30 × 60.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

APP

SANITARI

Pisuar

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping