SKU: AP40A/GRAPHITE FLAMINIA

App Countertop Basin 40 cm Graphite Matte

Lavaman banaku me cilësi të lartë italiane.

 

Koleksioni App përbëhet nga:

11 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Antracite / Lava grey / Fango / Argilla / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

372.00 zbritje -10% 334.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

1 COP në stok.
COP
Dimensions 40 × 16 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Graphite

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

APP

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping