Sale!
SKU: AP217/ANTRACITE FLAMINIA

App Back to wall single-hole bidet with overflow, without tap hole Antracite

Bide me montim në dysheme, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni App përbëhet nga:

8 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite / Antracite / Lava grey / Fango / Argilla)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

500.00 zbritje -10% 450.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 36 × 52 × 43 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Antracite

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

APP

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping