My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Antique Marble Pantheon Marble 06 Glossy 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Antique Marble Pantheon Marble 06 Glossy 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 754772 CERIM

Antique Marble Pantheon Marble 06 Glossy 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për veshje, shtrim, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Antique Marble përbëhet nga:

6 ngjyra (Imperial Marble / Royal Marble / Pure Marble / Ghost Marble / Majestic Marble / Pantheon Marble)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 40×80 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

52.50 zbritje -15% 44.63

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ANTIQUE MARBLE

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping