My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Almond Matte 6mm 80 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Almond Matte 6mm 80 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: AL80240 Uncategorized

Almond Matte 6mm 80 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

44.50 zbritje -15% 37.83

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,92

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping