Sale!
SKU: AT120120 BALDOCER

Akrom Terra Matte 10mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Akrom përbëhet nga:

3 ngjyra (Terra / Steel / Dark)

2 dimensione (120×120 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

41.00 zbritje -15% 34.85

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

AKROM

SASIA

1,44

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping