...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Akrom Dark Matte 10mm 120 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Akrom Dark Matte 10mm 120 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: AD120120 BALDOCER

Akrom Dark Matte 10mm 120 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Akrom përbëhet nga:

3 ngjyra (Terra / Steel / Dark)

2 dimensione (120×120 / 60×120)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

38.50 zbritje -19% 31.05

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

12.9611 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

AKROM

SASIA

1,44

ORIGJINA

Spanja

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping